شرکت بین الملل عمران سریر پس از طی بیش از یک دهه از تاسیس، با انبوهی از تجربه مفید و اثر بخش در اجرای طرح های عمرانی، موفق به کسب دانش نوین در تحقق روش هایGC EPCF,EPC,MC, شده است . گذر زمان موجب شده تا این زمینه های رشد و بالندگی را برای بهره وری بیشتر در کنار معیارهای قیمت، زمان و کیفیت به دست آورد .

 

شرکت بین الملل عمران سریر برای به منصه ظهور رساندن این اهداف در ساختار سازمانی مناسب، با سرمایه انسانی مستعد و بهره گیری از تکنولوژی های مدرن ICT، اقدام به ایجاد زیر ساخت QHSE و پیاده سازی سیستم های مدرن مدیریت پروژه کرده است . هم زمان با بهبود فرآیندهای کاری چابکی سازمان افزایش یافته است، به نحوی که با ایجاد آرمان مشترک با ذی نفعان، بتوان به صورت گام به گام آن را به یک سازمان یاد گیرنده ارتقاء بخشید. از سوی دیگر با دریافت گواهی نامه های مختلف تضمین کیفیت از موسسات بین المللی توانسته است، شرایطی را رقم زند تا با پایش مداوم آن ها قادر به راهبری پروژه ها شود .

از دیگر دلایل مهم موفقیت باید فضای سازندگی در کشور و افتخار همکاری با کارفرمایان و مهندسین مشاور ذیصلاح، فهیم و هوشمند را بیان داشت . آنان نیز به سهم خود زمینه پویایی و افزایش دانش کاربردی شرکت را فراهم ساخته اند.

 

اعتقاد کامل دارم، سازمانی که با اصول و استانداردهای مهندسی پایه ریزی شود و مبانی سیستمی در آن مورد توجه قرار گیرد، هم بانی شکوفایی استعداد ها شده و هم می تواند به شرکت(G.C)  با محوریت دانش مدار برای هدایت و نگهداری پرسنل تبدیل شود که در نتیجه توسعه مدیریت دانش را به همراه خواهد داشت.

 

با این عزم قطعا خواهیم توانست سر زندگی، اثربخشی و امید به آینده دانش آموختگان دانشگاه را افزایش داده و فضایی را برای پرورش مدیران لایق و شایسته با تکیه بر مفاهیم علمی و مهارت های کاربردی فراهم سازیم، تا کارآفرینان نسل های بعد باشند.

 

در خاتمه لازم است از تمامی همکارانی که ما را در این راه کمک و مساعدت کرده اند، تشکر و قدردانی نمایم .

 

محمود جنتیان
مدیر عامل

پاییز ۱۳۹۶ هجری خورشیدی