مراسم هفدهمین سالروز تأسیس شرکت بین الملل عمران سریر

سالروز تاسیس شرکت

مراسم هفدهمین سالروز تأسیس شرکت بین الملل عمران سریر

هفدهمین سالروز تأسیس شرکت بین الملل عمران سریر با حضور اعضای محترم هیئت مدیره و مدیریت محترم عامل ، در محل ساختمان مرکزی این شرکت برگزار گردید.در این همایش که همکاران ستادی و اجرایی نیز حضور داشتند، ضمن تمدید میثاق همکاری،صمیمیت و مودت میان همکاران، از تلاش یکایک کارکنان تشکر و قدر دانی بعمل آمد.
در ابتدای این مراسم مدیریت محترم عامل ضمن تبریک و قدردانی از کارکنان، اهداف آتی و چشم انداز واحد های مختلف را بازگو نموده و از تمامی همکاران خواستند تا نسبت به تحقق هر چه بیشتر اهداف اهتمام ورزند.
آقای مهندس محمدرضا جنتیان، ریاست محترم شرکت بین الملل عمران سریر، تقویت انگیزه انجام کار را بعنوان کلید اصلی و نیروی بالقوه پیشرفت و بهبود کار معرفی کردند و افزودند مسئولیت پذیری و انگیزه کارکنان در انجام کارهای روزانه می تواند به گونه ای اثر بخش هم در کیفیت کار و هم روحیه پرسنل نمود یابد.
معرفی پروژه های در دست و پروژه های پیش رو و همچنین ترسیم آینده و اهداف کلان ، توسط آقای مهندس متین جنتیان، مدیر عامل شرکت پیما برق بخش دیگری از این برنامه بود که با سخنرانی مدیر عامل این شرکت و معرفی کارکنان آن انجام شد.
امید است با همدلی و تلاش تمامی همکاران در شرکت های بین الملل عمران سریر، پیما برق، سامیار ماشین و فرامسنت با رشد و پیشرفت مجموعه، سهم بسزایی در شکوفایی و عمران و آبادی میهن عزیزمان داشته باشیم.

<